Dne 16. března 2024 byl zveřejněn nový Zpravodaj Klubu kaktusářů Plzeň 2/2024

   
Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Rubrika pro koupi prodej a výměnu kaktusů a sukulentů vč. pomůcek pro kaktusaření. Pouze pro běžné nekomerční využití pro členy fóra !!!
  • Strana:
  • 1

Téma:

Re: Seznámek semen - Filip 13. čvn 2013 10:27 #29317

  • Filip Jelínek
  • Avatar uživatele Filip Jelínek Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2726
  • Obdržená poděkování 5473
Včera ve 3 ráno jsem dodělal velkou první velko várku semen, mám rozděláno Jirku a další z těch lidí z první vlny, tak snad v příštím týdnu dorazím všechny co se mi ozvali hned. Omlouvám se kdo je nažhavenej na semena, že to nejde rychlejc, ale fakt to rychlejci nejsem schopen konat, dělám to obvykle v týdnu mezi 22-1:00 děcka spěj a zdaleka nejsem výkonnej pracovník, občas si zdřímnu mezi sypáním semínek do pytlíčků.... :lol:
Poděkovali: Jiří

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re: Seznámek semen - Filip 29. kvě 2013 09:44 #28882

  • Filip Jelínek
  • Avatar uživatele Filip Jelínek Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2726
  • Obdržená poděkování 5473
Jen průběžné info pro ty kdo mě požádali o semínka, tak jsem byl teď dva týdny poněkud zaneprázdněnej, takže jsem to začal pořádně kompletovat a pytlíkovat až teď (je to teda dobrá pakárna :lol: ). Průběžně jak budu to pro jednotlivý lidi budu mět pokupě, tak dám vědět a domluvíme poslání. Beru to postupně jak kdo se ozval a pokud nějaká položka dojde tak dám vědět.

A protože každej správnej příspěvek má končit obrázkem tak tady jich pár je :evil:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Filip Jelínek.

Seznámek semen - Filip 13. kvě 2013 07:43 #28490

  • Filip Jelínek
  • Avatar uživatele Filip Jelínek Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2726
  • Obdržená poděkování 5473
Tak jsem konečně udělal prodejní seznámek semínek kaktusů co rostou na Baja California, ale něco i z USA, konkrétně z Californie tam je.
V zásadě tam jsou Echinocactusy, Echinocereusy, Mamillarie, Feráky + pár dalších jednotlivostí.

Kdo má zájem tak mě pošlete sz s mailem na který vám seznámek pošlu, nebo rovnou pište na můj mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Následně se můžeme domluvit co a jak s posláním, zaplacením, nebo jestli něco povyměňujem. Některých položek mám víc jiných míň takže kdyby něco už nebylo, tak mě nebijte. ;)

edit: Jo ještě jsem zapomněl říct, že jsem schopen dát i bližší info o jednotlivých kytkách, pokud by bylo třeba. A fotky taktéž.
Poděkovali: horizontik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Filip Jelínek.
  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.085 sekund
Powered by Kunena fórum
   
Copyright © 2024 Klub kaktusářů Plzeň. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.