Dne 16. března 2024 byl zveřejněn nový Zpravodaj Klubu kaktusářů Plzeň 2/2024

   
Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Představení uživatelů fóra KKP - pokud máte chuť napsat něco o sobě, uvést váš profil, pak je toto to pravé místo kam to napsat!
  • Strana:
  • 1

Téma:

JakubCh 18. lis 2023 00:00 #76992

  • JakubCh
  • Avatar uživatele JakubCh Autor tématu
  • Offline
  • Expert
  • Expert
  • Příspěvky: 230
  • Obdržená poděkování 1199
Aktualizácia mojej zbierky - už sa trochu rozrástla na vyše 2 m². Tak teda pár fotiek väčšiny mojich rastlín. Dnes, počas tohto významného sviatku, som už presťahoval zbierku na zimovisko.
Přílohy:
Poděkovali: Husi, josska, horizontik, Láďa, Jara, belinda, dodo, peri, pavelp, martin5791, čudla, Host, Sedmi, Makku, Bičánek, nosferatu, Mihy, Beny, Ortegocactus, Pav2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od JakubCh.

JakubCh 27. dub 2021 22:18 #72355

  • JakubCh
  • Avatar uživatele JakubCh Autor tématu
  • Offline
  • Expert
  • Expert
  • Příspěvky: 230
  • Obdržená poděkování 1199
Tak, dneska som sťahoval takmer celu zbierku von . Zatiaľ je provizorne na stole a prikrytá bielou netkanou textíliou kvôli tieneniu.Toto je asi tak 80-90% mojej zbierky. Ešte je po presádzaní rozhádzaná, takisto odolnejšie druhy sú už od začiatku apríla vonku - tie sú na prvej fotografií.
 
Přílohy:
Poděkovali: josska, horizontik, belinda, peri, Štefan, martin5791, zabzakus, Host, Sanco, Sedmi, VláďaN, Bičánek, Market, Beny

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od JakubCh.

JakubCh 25. led 2021 19:28 #71762

  • JakubCh
  • Avatar uživatele JakubCh Autor tématu
  • Offline
  • Expert
  • Expert
  • Příspěvky: 230
  • Obdržená poděkování 1199
Tak aj ja sa teda predstavím.
Volám sa Jakub a mám 14 rokov. Svoj prvý kaktus (respektíve sukulent) som dostal pred deviatimi rokmi na narodeniny. Odvtedy som dostával ďalšie a ďalšie kaktusy a sukulenty, z ktorých doteraz moje „pestovanie“ prežilo iba pár najodolnejších. Pestovaním sa to dá nazvať asi posledné 2-3 roky, lebo dovtedy som toho o pestovaní moc nevedel. Ale aj tak som sa najviac zlepšil počas uplynulého roka a to aj vďaka tomuto fóru a cactusforum.eu .
Moje obľúbené rody sú Sulcorebutia, Gymnocalycium, Mammillaria a Echinocereus. Kaktusy a sukulenty pestujem na vonkajších, zvrchu krytých pivničných parapetách – na rastliny neprší a svieti na ne slnko priamo. Moja zbierka má veľkosť cca 1 m².
Na mojej profilovke je kvet mojej obľúbenej Sulcorebutia cantargalloensis LH 1419.
Poděkovali: petr babula, horizontik, Jara, Chovenes, belinda, dodo, peri, nesifr, Assay, Štefan, Vodička, 1Petr, RadekL, zabzakus, pemexx, Sedmi, Vead, Bičánek, milan mírová, Stenly, FOXXX, nosferatu, Petr Z., Market, Beny

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od JakubCh.
  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.138 sekund
Powered by Kunena fórum
   
Copyright © 2024 Klub kaktusářů Plzeň. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.